STAR GYM CONTEST - Πρόγραμμα διάθεσης χρόνου

timeΣυνημμένα Θα βρείτε το Αναλυτικό πρόγραμμα διάθεσης χρόνου προθέρμανσης για κάθε όμιλο.

 

Συνημμένα:
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (time-group-a.pdf)ΟΜΙΛΟΣ Α[ΟΜΙΛΟΣ Α - Αναλυτικό πρόγραμμα διάθεσης χρόνου προθέρμανσης]81 kB
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (time-group-b.pdf)ΟΜΙΛΟΣ Β[ΟΜΙΛΟΣ Β - Αναλυτικό πρόγραμμα διάθεσης χρόνου προθέρμανσης]83 kB
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (time-group-lilipoupoli.pdf)ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ[ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ - Αναλυτικό πρόγραμμα διάθεσης χρόνου προθέρμανσης]79 kB

Πρόγραμμα Προπονήσεων STARGYM CONTEST

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΣΗΜΩΝ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ STAR GYM CONTEST
15/6/2015   17/6/2015   22/6/2015  
11:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ) 11:00  Ο.Γ.ΗΡ.Α. 10:00  
11:30 ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ) 11:30   10:30  
12:00 Ο.Γ.ΗΡ.Α. (ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ) 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Α.Σ.Ν.Φ. 11:00  
12:30 Φ.Ο.Μ. ΚΟΤΙΝΟΣ (ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ) 12:30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 11:30 Θ.Ο.Α.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13:00 Γ.Σ. ΔΥΝΑΜΗ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ 13:00 Π.Σ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 12:00  
13:30 Γ.Σ. ΤΙΤΑΝΑΣ 13:30 ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12:30 Γ.Ο.Π.Φ. ΑΡΜΟΝΙΑ
14:00 Κ.Α.Π. ΠΝΟΗ 14:00 Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ 13:00  
14:30 Π.Κ.Ε.Γ. ΑΙΑΣ 14:30 Σ.Φ.Ι.Γ.Α. 13:30  
19:00 ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 19:00 ΖΑΟΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14:00  
19:30 ΔΗΜΟΣ ΦΥΛΗΣ 19:30 Δ.Α.Ο. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 14:30  
20:00 Φ.Ο.Μ. ΚΟΤΙΝΟΣ 20:00 OLYMPIA HIGHWAY 15:00  
20:30 ΟΜΑΔΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ    
21:00 ΗΟΒΟ ILLOYSIONERZ 21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ    
Συνημμένα:
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (proponiseis-proves.pdf)Πρόγραμμα Προπονήσεων STAR GYM CONTEST[Πρόγραμμα Προπονήσεων STAR GYM CONTEST]75 kB

Κλήρωση Προγραμμάτων για το STARGYM CONTEST 2015

Αύριο Κυριακή 10 Μαϊου 2015 και ώρα 10:00 με 12:30 θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση των προγραμματων για την δημιουργία τω ομίλων του STARGYM CONTEST  στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Μεταμόρφωσης στην οδό Πλαστήρα 1.

Οι ομάδες που θα συμμετέχουν, κατά σειρά δήλωσης συμμετοχής, είναι οι παρακάτω:

Γ.Ο.Π.Φ. Η ΑΡΜΟΝΙΑ, ΔΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ, ΙΩΝΙΚΟΣ Α.Σ.Ν.Φ., HOBO ILLUSIONERZ, ΘΟΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΝΟΗ, Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ, ΖΑΟΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ, ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΥΛΗΣ, Ο.Γ.ΗΡ.Α., Γ.Σ. ΤΙΤΑΝΑΣ, OLYMPIA HIHGWAY, ΣΦΙΓΓΑ, ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΑΧΙΛΛΕΑΣ" ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ, ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟΣ Γ.Σ. ΑΛΙΜΟΥ, CREATIVE DANCING TEAM "EKTOS EDRAS", ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ, ΔΗΜΟΣ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΑΙ Φ.Ο.Μ. "ΚΟΤΙΝΟΣ".

Οι όμιλοι θα είναι δύο και οι προκριματικοί θα γίνουν απόγευμα και βράδυ ΤΡΙΤΗΣ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ και ο τελικός την ΤΕΤΑΡΤΗ το βράδυ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ. Θα ακολουθήσει ενημέρωση για την ακριβή ώρα έναρξης των ομίλων και όλοκληρου του προγράμματος.

Σας ευχαριστώ Γιώργος Τασίκας.

Στο πλαίσιο της κοινωνικής ευθύνης για το 2015 το STARGYM FESTIVAL & CONTEST θα συγκεντρώσει τρόφιμα για την ενίσχυση του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Μεταμόρφωσης . Χρειαζόμαστε γάλα εβαπορέ, δημητριακά, ελαιόλαδο, παπούτσια- κυρίως παιδικά και ρούχα. Ζούμε πολύ κοντά ο ένας με τον άλλον, αλλά πολλές φορές δεν γνωρίζουμε τις ανάγκες των διπλανών μας. Όλοι μαζί, ώστε κανείς να μην νιώθει μόνος.

πληροφορίες πρόσβασης στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Μεταμόρφωσης πληκτρολογείστε την διεύθυνση στο χάρτη:http://www.ploigos.gr/?sessionid=decc8ba338b3dac3f87d402fc37cb12b

.

ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ – FIG
http://www.fig-gymnastics.com/

ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ – UEG
http://www.ueg.org/

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
http://www.sportsnet.gr/

ΕΛΗΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
http://www.gymnastics.gr/

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Τηλ:

(+30) 6972 912 130 Μπακογιάννης Δημήτρης Ταμίας

(+30) 6932 643 070 Γιώργος Γκιργκέτσος

Fax: (+30) 210 2847 388

Email: info@kotinosmetamorfosis.gr

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ

Back to top